Liga šampiona: Džeko sa Romom zaustavljen od Porta (VIDEO)

Ekipa Porta plasirala se u četvrtfinale Lige šampiona nakon što je poslije produžetaka eliminisala Romu našeg Edina Džeke.

Porto je večeras slavio sa 2:1 te su uslijedili produžeci u kojima je Porto stigao do pobjedonosnog gola iz penala. Soares je u 26. minuti doveo Porto u vodstvo i da bi De Rossi iz penala u 37. minuti poravnao na 1:1.

Igrala se 52. minuta kada Marega pogađa za 2:1 u korist Porta te postavlja konačan rezultat ove utakmice.

TAKOĐE PROČITAJTE:   Joaquin poput Bake Sliškovića: Pogodio je direktno iz kornera

U produžecima naš Džeko je imao dvije sjajne šanse za Romu ali nije uspio postići taj gol.

Kazna je stigla u 117. minuti kada je Telles iz penala matirao Olsena te donio prolaz Portu. Džeko je na terenu proveo cijelu utakmicu pa i zaradio žuti karton zbog sukoba sa Pepeom.

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora, a ne nužno i stavove internet portala Vesti24s.com. Molimo posjetioce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja. Internet portal Vesti24s.com zadržava pravo da obriše komentar bez najave i/ili prethodnog objašnjenja.